Fuar Catering

Fuar alanında faaliyet gösteren ajansların firmaların 3 yada 4 günlük fuar süresi boyunca ihtiyaç duydukları yiyecek içecek ve ekipmanlarının tamamını temin ettikleri hizmetin adına fuar catering denir. Fuar organizasyonu süresince catering ajansların en kapsamlı iş tanımına girer. Çünkü içeriğinde lojistik tedarik servis sunum gibi kavramları barındırır.

Fuar catering fiyatlarını belirleyen en önemli unsur fuar catering paketleridir. Fuar catering paketleri menüler halinde sunum dosyalarına yazılan toplam fuar alanına gelecek malzemelerin tam listesidir. Fuar catering fiyatlarını belirleyen bir diğer argüman ise fuar merkezidir. Mesela İstanbul’daki Cnr fuar merkezinde yapılan catering hizmetleri Tüyap catering hizmetinden daha düşük bütcelerle ajanslar tarafından yapılmaktadır.

Fuar catering hizmeti içerisinde su sebili,çay kahve otomatı,mini buzdolabı,tepsi,porselen tabak,bardaklar gibi ekipmanları ve fuar ikramlarını bulundurur. Fuar ikramları tatlı tuzlu kurabiyeler,kanepeler,mini pizzalar,pastalar,arasıcaklar,milföyler,ekler,kuruyemiş,draje ve börek çeşitlerinden oluşur. Fuar ikramları fuar ikramlıkları ile masalarda sunulur.Bazı ajanslar fuar müşterilerine tam teşekküllü bir fuar catering hizmeti sunar. Yani catering dışında temizlik hizmeti ve masalar için masa örtüleri de getirmektedirler.

Fuar catering paketleri firmaların bütcelerine büyüklüklerine ve katılacakları fuardan beklentilerine göre değişmektedir. Eğer siz de katılacağınız fuarda catering hizmeti alacaksanız ajansımızın fuar catering paketleri hakkında bilgi almak için vipfuarhostesi@gmail.com adresine mail gönderebilir yada 0212 543 65 95 nolu telefondan irtibat kurabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir